HAKKIMIZDA

Yapım aşamasındadır.

Yapım aşamasındadır

Tekpun çelik hasır sanayi aş- Hakkımızda

Tekpun çelik hasır sanayi aş. 1995 yıllarından beri Paslanmaz elek sektörünün içerisinde yer alan Murat Engin tarafından 2002 yılında kurulmuş ve bugünkü kurumsal yapısına ulaşmıştır. 

Firmamız ülkemizdeki paslanmaz elek ve kafes teli sektörünün öncü kuruluşlarındandır. 

Tekpun aş, modern makinelerden oluşan üretim hatlarında, her türlü elek teli istekleri doğrultusunda talep edilen kalite ve çeşitte üretmektedir. Müşterilerimizi iş ortağı olarak gören firmamız  onların her türlü sorunlarına çözüm bularak karşılıklı memnnuniyeti esas almıştır.

Tekpun aş olarak hedefimiz kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, müşteri şikayet oranlarını azaltıp müşteri memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyerek, sektörümüzde her yönüyle örnek alınan, güvenilir ve her zaman tercih edilen öncü bir kuruluş olmaktır.

Halen Tekstilkent ticaret merkezi G2 Blok .no:133Esenler - İSTANBUL adresindeki faaliyetlerini sürdüren firmamız 2009 yılında yaptığı yeni atılımlarla üretim kapasitesini arttırarak yeni üretim tesisini faaliyete geçirmiştir. 

Bu maksatla; siz değerli müşterilerimizle beraber ülkemizin paslanmaz elek ve kafes endüstrisine yapacağımız katkılarla gelecek nesillere faydalı olmak kazançtan önceki temel hedefimizdir.